×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/PPolak/zawody2020/luty14.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/PPolak/zawody2020/luty10.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/PPolak/zawody2020/luty07.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/PPolak/zawody2019/tenis1819.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/PPolak/zawody2019/tenis.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

343730ce80554501e7507da84457bd7c0
W dniu 14 lutego w Hrubieszowie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii ,, Igrzyska dzieci”. Naszą szkołę i gminę reprezentowała drużyna dziewcząt z klasy szóstej w składzie: Oliwia Stachura, Wiktoria Stachura i Dominika Jemielniak. Dziewczęta po bardzo ciężkich meczach ukończyły zawody na V miejscu na X drużyn.

Gratulujemy sukcesu!
{gallery}PPolak/zawody2020/luty14{/gallery}

W dniu 10 lutego w Szkole Podstawowej w Niedźwiadzie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii ,, Igrzyska Młodzieży Szkolnej”. Naszą szkołę i gminę reprezentowała drużyna dziewcząt z klasy ósmej i siódmej w składzie: Olga Jemielniak, Wiktoria Szalast i Kinga Czubacka. Po zaciętych i wyrównanych pojedynkach, dziewczęta ukończyły zawody na III miejscu.

Gratulujemy!

{gallery}PPolak/zawody2020/luty10{/gallery}

W dniu 7 lutego w Szkole Podstawowej w Łucce odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii ,, Igrzyska dzieci”. Naszą szkołę i gminę reprezentowała drużyna dziewcząt z klasy szóstej w składzie: Oliwia Stachura, Wiktoria Stachura i Dominika Jemielniak. Dziewczęta wygrały wszystkie mecze i zajęły I miejsce. Zakwalifikowały się tym samym na zawody wojewódzkie, które odbędą się w Hrubieszowie 14 lutego.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia.

{gallery}PPolak/zawody2020/luty07{/gallery}

 bb0524c42c9221fedf0ef327f4fd5d3d0

W dniu dzisiejszym Olga Jemielniak kl. VIII, Wiktoria Szalast kl. VIII i Kinga Czubacka kl. VII reprezentowały naszą szkołę i gminę w zawodach powiatowych w drużynowym tenisie stołowym. Dziewczęta po bardzo ładnych grach uległy tylko drużynie z SP1 Lubartów i ukończyły zawody na II miejscu. Podobnie jak ich młodsze koleżanki zakwalifikowały się do etapu rejonowego, który odbędzie się w lutym w

Łucce. Gratulujemy!

 

Wyniki końcowe zawodów:

I m. - SP 1 LUBARTÓW

II m. - SP BRZOSTÓWKA

III m. - SP WOLA SKROMOWSKA

IV m. - SP SKROBÓW

V m. - SP GÓRKA LUBARTOWSKA

 

 

 

 

{gallery}PPolak/zawody2019/tenis1819{/gallery}

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzostówce

Brzostówka 88
lubelskie
21-107 Serniki

Email: brzostowka.szkola(at)wp.pl
Telefon: 81 851 06 34

http://www.spbrzostowka.pl