×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/wielkanoc19.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/bezpieczny18.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/ziemia18.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/sluchawki.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/malgorzatak/kochanowski.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/adamk/przyroda.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/adamk/chopin.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/malezja.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/kasial/spr2015.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/poezja.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/kan1.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/kasial/kanonizacja.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/edi.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/polska123.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/as.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/ou.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/spr.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/poezja.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/Jacek.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/kasial/wielkanoc.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Dnia 11 kwietnia w naszej szkole uczennice klasy VII przedstawiły krótki montaż słowno - muzyczny o tematyce zbliżających się świąt wielkanocnych.

Dziewczęta do uroczystości przygotowały pod kierunkiem pani Anety Pęksy i pana Adama Krzewskiego.

{gallery}dorotam/wielkanoc19{/gallery}


Dnia 26 kwietnia 2018 roku trzy uczennice reprezentowały naszą szkołę na corocznym, gminnym konkursie, w edycji - "Jestem bezpieczny 2018". Zmagania zorganizowane zostały w Szkole Podstawowej w Sernikach.

Rywalizacja odbywała się drużynowo. Skład naszego zespołu:

Natalia Gryzio

Aleksandra Maczuba

Beata Waśkowicz

Dziewczęta w ostatecznej klasyfikacji uplasowały się na III miejscuna V drużyn.

Gratulujemy!


{gallery}dorotam/bezpieczny18{/gallery}

Każdego roku na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. 22 kwietnia to czas, kiedy ludzie na całym świecie łączą siły, aby uświadomić wszystkim, że wspaniałe dary przyrody trzeba wykorzystywać mądrze - tak, aby starczyło ich dla przyszłych pokoleń. Musimy być przyjaciółmi przyrody - ekologami i dbać o środowisko.

Budzenie wśród dzieci i młodzieży współodpowiedzialności za stan środowiska w przyszłości, poczucia troski o stan czystości najbliższego otoczenia oraz wychowanie w duchu miłości i szacunku do przyrody, to główne cele tegorocznych obchodów Dnia Ziemi. W naszej szkole ten ważny dzień odbył się 23 kwietnia 2018r. Uczniowie z klasy VI przedstawili spektakl pt.: „Chora Ziemia”. W inscenizacji wystąpili: lekarze, Matka Ziemia, drzewa, kwiaty, pszczoły kilka rybek, rak, czarne postacie.

Po przedstawieniu nastąpił ekologiczny pokaz mody. Stroje wykonane były z surowców wtórnych. Zaprojektowali je uczniowie z klasy IV, V, VI. Przy dźwiękach muzyki nasze modelki i modele zaprezentowali swoje stroje. W tym dniu uczniowie przyszli ubrani na zielono.

{gallery}dorotam/ziemia18{/gallery}

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY 2016

W dniu 24 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w czwórboju lekkoatletycznym. Zwody odbyły się w Woli Sernickiej, organizatorem był pan Leszek Łotys, sędziami byli uczniowie gimnazjum. W zawodach uczestniczyło cztery drużyny chłopców i trzy drużyny dziewcząt. Dziewczęta z naszej szkoły ukończyły zawody na miejscu drugim, a chłopcy na miejscu trzecim. Skład drużyny dziewcząt: Natalia Kłoczek, Joanna Styrnik, Aleksandra Dzido, Monika Tolubińska, Ewelina Kisiel, Beata Grzegorczyk. Skład drużyny chłopców: Bartłomiej Tutaj, Bartłomiej Jemielniak, Mateusz Małyska, Mateusz Kłoczek, Kacper Szafran.

{gallery}sluchawki{/gallery}

Nasi uczniowie recytowali utwory Jana Kochanowskiego

Dnia 23 kwietnia nasi uczniowie wzięli udział w "Gminnym festiwalu pięknego czytania i recytowania utworów Jana Kochanowskiego" organizowanym w szkole podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Nowej Woli. Reprezentowali nas następujący uczniowie:

Klasa "0" - Zuzanna Misztal  "Na zdrowie"

Klasa I - Julia Woźniak - "Na lipę"

Klasa II - Aleksandra Maczuba  - "Tren XV"

Klasa III - Mikołaj Lato - "Tren VIII"

Klasa VI - Amelia Szafran - "Tren II"

Wszyscy, którzy się zaprezentowali otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki. Uczestnicy zostali zaproszeni również na smaczny poczęstunek.

{gallery}malgorzatak/kochanowski{/gallery}

W miniony wtorek w naszej szkole odbyła niecodzienna lekcja przyrody pt. ,,Czy to magia? Nie, to czysta chemia.? Uczniowie czynnie uczestniczyli w niezwykłych eksperymentach chemicznych i dobrej zabawie.

{gallery}adamk/przyroda{/gallery}

W dniu 8 kwietnia 2015r. uczniowie z klas IV-VI pod opieką p.Adama Krzewskiego odwiedzili Społeczną Szkołę Muzyczną w Lubartowie .

Dzieci przeprowadziły wywiad z p.dyrektor Martą Migal.

Następnie zwiedziły szkołę i poznały różne instrumenty muzyczne.

Na zakończenie naszego pobytu wysłuchaliśmy profesjonalnego koncertu najstarszego ucznia tej szkoły Dawida Bednarz. Chłopiec ukończył już II stopień i jest tuż przed obroną dyplomu.

Koncert był bardzo piękny i tylko trochę szkoda,że tak krótki ze względu na ograniczający nas czas.

Pocieszeniem jest jednak fakt, że zostaliśmy zaproszeni do wysłuchania koncertów, które będą organizowane w kwietniu i maju przez tę szkołę.Uśmiech

Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie i poświęcony czas.

{gallery}adamk/chopin{/gallery}

W ubiegłą środę nasi uczniowie wzięli udział w anglojęzycznych warsztatach ze studentkami z Kolumbii i Malezji.Tym razem poznali Vanessę Bernal z Kolumbii oraz Divvyę Dharshini z Malezji.

Dzieci miały okazję rozwijania swoich kompetencji językowych oraz kształtowania postaw ciekawości, tolerancji i otwartości wobec innych  kultur. Zajęcia odbyły się w ramach projektu realizowanego przez międzynarodową organizację AIESEC.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

{gallery}oksanao/malezja{/gallery}

Sprawdzian szóstoklasisty 2015


To nie żart! 1 kwietnia uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych zdawali sprawdzian szóstoklasisty 2015. Język polski i matematyka poszły na pierwszy ogień a później język angielski. Tegoroczny sprawdzian po raz pierwszy został przeprowadzony w nowej formule, a zadania sprawdzają poziom opanowania wiadomości i umiejętności określonych w podstawie programowej I i II etapu kształcenia.

W TYM ROKU EGZAMIN SKŁADAŁ SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI. PIERWSZA ZAWIERAŁA ZADANIA Z JĘZYKA POLSKIEGO I MATEMATYKI. UCZNIOWIE NA ICH ROZWIĄZANIE MIELI 80 MINUT.

PO I CZĘŚCI SPRAWDZIANU PODCZAS PRAWIE GODZINNEJ PRZERWY NA UCZNIÓW CZEKAŁ WSPANIAŁY POCZĘSTUNEK PRZYGOTOWANY PRZEZ RODZICÓW, POŻYWNY JAK I SŁODKI ORAZ HERBATA, ABY SZÓSTOKLASIŚCI MOGLI ZREGENEROWAĆ SIŁY NA II CZĘŚĆ SPRAWDZIANU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO, KTÓRA ROZPOCZĘŁA SIĘ O 11:45 I TRWAŁA 45 MINUT.

 

O REZULTATACH SPRAWDZIANU UCZNIOWIE DOWIEDZĄ NA POCZĄTKU CZERWCA.

W DNIU ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO - 26 CZERWCA WRAZ ZE ŚWIADECTWEM UKOŃCZENIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ UCZNIOWIE OTRZYMAJĄ WYDANE PRZEZ CKE ZAŚWIADCZENIA O WYNIKACH. WYRAŻONE W PROCENTACH BĘDĄ OSOBNO PODANE Z CZĘŚCI PIERWSZEJ (Z WYSZCZEGÓLNIENIEM WYNIKU DLA ZADAŃ Z JĘZYKA POLSKIEGO I MATEMATYKI) I OSOBNO Z DRUGIEJ.

{gallery}kasial/spr2015{/gallery}

Niech Zmartwychwstanie Pańskie,
które niesie odrodzenie duchowe,
napełni wszystkich spokojem, miłością, dobrocią w sercu i wiarą,
da siłę w pokonywaniu trudności
i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im.Jana Pawła II oraz Nauczyciele

W ubiegły piątek uczennice z naszej szkoły brały udział w

Gminnym FestiwaluPięknego Czytaniai Recytowania Utworów Jana Kochanowskiego.

Podobnie jak w latach ubiegłych Festiwal odbył się w Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Nowej Woli.

Utwory wspaniałego poety Jana z Czarnolasu recytowały i czytały następujące uczennice:

Oliwia Mazurek ?kl. II

Beata Waśkowicz ?kl. II

Izabela Wlazły ? kl. IV

Katarzyna Grzegorczyk-kl. V

Katarzyna Klasura ?kl. VI

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

{gallery}poezja{/gallery}

Dzisiejszy dzień był szczególnie ważny dla naszej szkolnej społeczności.

27 kwietnia 2014 r. papież Franciszek ogłosi Świętym, papieża Jana Pawła II. Wydarzenie to będzie świętował cały świat.

Z tej okazji w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona naszemu Patronowi.

Montaż słowno - muzyczny przygotowali uczniowie klas III,IV,V i VI pod kierunkiem pani dyrektor Małgorzaty Krzewskiej.

To piękne spotkanie było doskonałą okazją, by poprzez różne formy przekazu zaprezentować postać Wielkiego Rodaka- Jana Pawła II jako najwyższego autorytetu moralnego współczesnego świata oraz wyrazić wdzięczność za dar Jego kanonizacji.

Wiersze, scenki z życia Karola Wojtyły, zacytowane słowa, które dzieci mówiły o Ojcu Świętym, pieśni w wykonaniu naszego zespołu szkolnego, dostarczyły oglądającym wielu wzruszeń.

Podsumowaniem akademii stała się recepta na świętość według Jana Pawła II:

1. Życie w blasku Boga: wierzyć Bogu, ufać, kochać Boga i ludzi, być wiernym w przyjaźni.

2. Powierzanie Bogu w modlitwie wszystkich ważnych spraw.

3. Cierpliwe znoszenie przeciwności losu, niesienie z pokorą własnego krzyża.

4. Umiejętność wybaczania.

5. Pogoda ducha i dzielenie się radością z innymi.

6. Sumienne wykonywanie codziennych obowiązków.

7. Troska o innych, modlitwa w ich intencji.

Nie zapominajmy,  że  ,,świętość nie jest przywilejem nielicznych, lecz powinnością wszystkich??. Starajmy się żyć zgodnie z receptą  na świętość  wg. naszego ukochanego patrona.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

{gallery}oksanao/kan1{/gallery}

{gallery}kasial/kanonizacja{/gallery}

W związku z trwającym Międzynarodowym Konkursem Pisania Listów uczniowie klasy VI napisali listy w języku angielskim na temat zgodny z tegorocznym konkursem ?Napisz do kogoś list wyjaśniając, w jaki sposób muzyka może wpływać na nasze życie?.

Na wyróżnienie i pochwałę zasługuje Katarzyna Klasura, której praca została zgłoszona do konkursu.

Dla zwycięzców eliminacji krajowych Poczta Polska ufunduje nagrody ? niespodzianki i przyzna dyplomy. Tylko jeden najlepszy list zostanie wysłany na eliminacje międzynarodowe, zgodnie z regulaminem organizatora Konkursu ? Światowego Związku Pocztowego (UPU) przy współpracy z UNESCO.

Czekamy na wyniki i trzymamy kciuki za naszą uczennicę.Uśmiech

W dniach 10-11 kwietnia 2014r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskich Olimpiadach Przedmiotowych z przyrody, języka angielskiego oraz historii. Uczniowie klas II i III przystąpili również do rozwiązania testu zintegrowanego.

Wyniki zostaną ogłoszone w maju b.r.

Trzymamy kciuki.Uśmiech

W galerii zdjęć uczniowie rozwiązują zadania w języku angielskim.

{gallery}oksanao/edi{/gallery}

 

TAK WCZORAJ KIBICOWALIŚMY NA MECZACH:

BIAŁORUŚ- CZECHY godz. 16.30      wygrana Białorusi 31:23

POLSKA - ROSJA godz. 19.00      wygrana Polaków 27:21

Mecze rozegrano w dniu 05 kwietnia (sobota) w ramach Turnieju Towarzyskiego Reprezentacji Narodowych Piłki Ręcznej Mężczyzn  w hali GLOBUS w Lublinie.


{gallery}polska123{/gallery}

Pierwszego kwietnia 2014 roku uczniowie klasy VI  pisali pierwszy poważny sprawdzian .

Punktualnie o godzinie 9:00 uczniowie zabrali się do rozwiązywania zadań.

Jedenastu szóstoklasistów  w ciągu godziny rozwiązywało zadania sprawdzające wiedzę z zakresu czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji i wykorzystywania wiedzy w praktyce. Do zdobycia było maksymalnie 40 punktów.    Nad prawidłowym przebiegiem sprawdzianu czuwała komisja złożona z nauczycieli naszej placówki i nauczycieli spoza szkoły.

Prace uczniów sprawdzać będą egzaminatorzy z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie.

Oficjalne wyniki sprawdzianu poznamy w czerwcu.

DBAJMY O PRZYRODĘ.

Dnia 22 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemi.

Z tej okazji został przygotowany apel pod hasłem ?Leśne spotkanie?.

Uczniowie klas II-III pod opieką Anny Sobolewskiej wcielili się w postacie leśnych zwierząt i przybliżyli życie w lesie, w którym człowiek nie zwraca uwagi na ochronę przyrody. Przedstawienie uświetniły piosenki. Przepiękne maski przygotowane przez uczniów wszystkim się bardzo podobały.
Apel zakończył się przemówieniem Pani Dyrektor Małgorzaty Krzewskiej, która apelowała do wszystkich, aby dbali o przyrodę, ponieważ czyste środowisko to nasz skarb.

{gallery}oksanao/as{/gallery}

Słoneczne Ordery Uśmiechu Zostały WręczoneUśmiech

W dniu dzisiejszym Pani Dyrektor Małgorzata Krzewska wraz z przedstawicielkami Samorządu Uczniowskiego wręczyła Słoneczne Ordery Uśmiechu .

Ordery zostały przyznane dzieciom, które są najbardziej uśmiechnięte i radosne.

W głosowaniu każda klasa wybierała jednego ucznia.Uśmiech

Tak przedstawiają się wyniki szkolnego plebiscytu ,,Słoneczny Order Uśmiechu??:

Kl.0 ?Magda Dzido

Kl.I -Oliwia Woźniak

Kl.II -Beata Grzegorczyk

Kl.III -Monika Tołubińska

Kl.IV -Sebastian Jemielniak

Kl.V -Mateusz Kaczor

Kl.VI- Klaudia Jankowska

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do galerii zdjęć.Uśmiech

{gallery}oksanao/ou{/gallery}

 

Wyniki III Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego

dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

T.I.K? ? TAK!

W tym roku po raz I nasza szkoła jako jedyna z gminy, wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym. Do konkursu przystąpiło 800 szkół i 23456 uczniów z całego kraju. W konkursie z naszej szkoły wzięli udział uczniowie klas III-VI, łącznie 32 osoby, którzy przez 5 dni od 8-12 kwietnia rozwiązywali codziennie wytrwale i z dużym entuzjazmem testy i zadania konkursowe.
Zdobyliśmy5388 punktów. Z tym wynikiem zajęliśmy 50 miejsce na 100 najlepszych szkół podstawowych w Polsce. Wszyscy czekamy na ostateczne wyniki konkursu. Opiekunem konkursu była p. Katarzyna Łabęcka.

http://www.tik-tak.eecdl.pl/tt_download/banner.png


Sprawdzian szóstoklasisty już za nami.

Dnia 4 kwietnia uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II podobnie jak ich rówieśnicy w całym kraju, zmierzyli się ze swoim pierwszym w życiu poważnym egzaminem- sprawdzianem szóstoklasisty.

Rozdanie arkuszy sprawdzianu nastąpiło o godzinie 8:45. Po zakodowaniu prac i wysłuchaniu instrukcji dotyczących przebiegu sprawdzianu,  punktualnie o godzinie 9:00 uczniowie zabrali się do rozwiązywania zadań.

Nad porządkiem sprawdzianu czuwała komisja w składzie:

mgr Oksana Onyszko

mgr Anna Błaszczak

mgr Małgorzata Czajka

Uczniowie w ciągu godziny rozwiązywali zadania sprawdzające wiedzę z zakresu czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji i wykorzystywania wiedzy w praktyce. Do zdobycia było maksymalnie 40 punktów. Prace uczniów sprawdzać będą egzaminatorzy z okręgowych komisji egzaminacyjnych. Oficjalne wyniki sprawdzianu poznamy w czerwcu.

Zapraszamy do poznania niektórych odpowiedzi oraz do komentowania sprawdzianu. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130404/SPRAWDZIAN_SZOSTOKLASISTY_TEST/130409813

{gallery}oksanao/spr{/gallery}

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Brzostówce prosi wszystkich chętnych rodziców o pomoc w organizacji uroczystości nadania imienia Jana Pawła II naszej szkole.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przybycie:

- 4 maja na godz. 9.00 ? do szkoły

- 7 maja o godzinie 15.00 - do Kościoła

- 9 maja od godziny 9.00 - do świetlicy

Chętne osoby prosimy o upieczenie ciasta.

Zapraszam, dziękuję.

Dyrektor Szkoły - Małgorzata Krzewska

Poezja Jana Pawła II w naszej szkole

Dnia 19 kwietnia 2012 roku w naszej szkole odbył się pierwszy konkurs recytatorski poezji Jana Pawła II.

Nad przygotowaniami do tego spotkania czuwały:pani dyrektor Małgorzata Krzewska, pani Izabela Łukasiewicz i  pani Oksana Onyszko

Do rywalizacji przystąpiło 22 uczniów ze Szkół Podstawowych  z terenu Gminy Serniki. Rywalizacja była bardzo zaciekła, a poziom recytowanych utworów bardzo wysoki.

W skład komisji weszły nauczycielki z poszczególnych szkół.

Wybór zwycięzców był bardzo trudny.

Mimo tego , że utwory Jana Pawła II nie należą do łatwych , wszyscy uczniowie recytowali wiersze  ze zrozumieniem i  uczuciem.

Dwa pierwsze miejsca powędrowały do uczennic z Brzostówki: Magdaleny Nowosackiej i Anastazji Kłoczek z kl.VI , na drugiej pozycji uplasowały się dwie uczennice ze Szkoły Podstawowej im.Marii Konopnickiej w Woli Sernickiej, a trzecie miejsce ex aequo zajęła uczennica ze Szkoły Podstawowej im.Marii Konopnickiej w Woli Sernickiej i uczennica ze Szkoły Podstawowej im.Jana Kochanowskiego.

Jury przyznało również 6 wyróżnień.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom serdecznie dziękujemyUśmiech.

{gallery}oksanao/poezja{/gallery}

Spotkanie z ks.dr Jackiem Seredą

Dnia 18 kwietnia 2012  na zaproszenie Pani Dyrektor Małgorzaty Krzewskiej do naszej szkoły przybył szczególny gość- ks.dr Jacek Sereda.

Kapłan opowiadał dzieciom, nauczycielom oraz rodzicom o Bogu, o Janie Pawle II, a także o rodzinie.

Wykład ks. Jacka był podzielony na trzy części.Całość wypowiedzi łączyła osoba  Jana Pawła II .

Na przykładzie  życia  Papieża -Polaka nasz gość przedstawił nam, jak ważny jest Bóg w naszej codziennej wędrówce.

Ksiądz Jacek bardzo szybko znalazł nić porozumienia z naszymi najmłodszymi uczniami. Maluchy głośno i żywiołowo odpowiadały na pytania zadawane przez naszego gościa.

Ksiądz Jacek skierował także przemyślenia i sugestie do dorosłych obecnych na spotkaniu, czyli do nauczycieli i rodziców.

Na koniec gość podarował wszystkim obrazki z portretem błogosławionego Jana Pawła II ? przyszłego naszego patrona. Ze spotkania każdy z nas  wyniósł bardzo wiele, zarówno najmłodsi jak i dorośli.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze wspaniałego spotkaniaUśmiech.

{gallery}oksanao/Jacek{/gallery}


Dyrektor Szkoły Podstawowej w Brzostówce

informuje,że zapisy dzieci na rok szkolny 2012/2013 do oddziału przedszkolnego oraz

klasy pierwszej odbywać się będzie do dnia 27.04.2012 r.

Dodatkowa informacja pod numerem telefonu (81) 8510641

Oddział przedszkolny wnioski:

  • dzieci 5-letnie

  • dzieci 6-letnie


Oddział Klasa I wnioski:

  • Klasa I dziecko 6-letnie

  • Klasa I dziecko 7-letnie


W tej zakładce będzie można na bieżąco śledzić nasze poczynania i postępy w

związku z przygotowaniem Uroczystości Nadania Szkole Imienia Jana Pawła II.

Serdecznie zapraszamy.


Przedstawienie z okazji Świąt Wielkanocnych 


Uczniowie klasy VI wszystkim gościom, nauczycielom, rodzicom oraz całej społeczności szkolnej przypomnieli tradycje i zwyczaje związane ze Świętami Wielkanocnymi. Zabrali wszystkich zebranych w daleką podróż w historii i w czasie. Przewodnikami w podróży, w daleką  przeszłość były wybitne dzieła malarskie czyli obrazy wielkich mistrzów malarstwa, fragmenty filmów oraz inne dzieła sztuki, które zostały zebrane i przedstawione w postaci prezentacji multimedialnej. W nastrój zbliżających się świąt przeniosły nas wzruszające utwory muzyczne wykonane przez uczennice klasy VI pod bacznym okiem i akompaniamentem pana Adama Krzewskiego. Dekorację przygotowała pani Aneta Pęksa. Na zakończenie uroczystości pani Katarzyna Łabęcka puściła, krótki ale jak bardzo wzruszający fragment filmu z męki i ukrzyżowania Jezusa Chrystusa. Z okazji Świąt Wielkanocnych panie dyrektor Małgorzata Krzewska złożyła wszystkim życzenia

Radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Niech ten szczególny czas napełni wiarą, nadzieją i miłością płynącą z serca Zmartwychwstałego Chrystusa.

 

{gallery}kasial/wielkanoc{/gallery}

pisanki

Radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Niech ten szczególny czas napełni wiarą, nadzieją i miłością płynącą z serca Zmartwychwstałego Chrystusa.

Małgorzata Krzewska - Dyrektor Szkoły

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzostówce

Brzostówka 88
lubelskie
21-107 Serniki

Email: brzostowka.szkola(at)wp.pl
Telefon: 81 851 06 34

http://www.spbrzostowka.pl