×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/sprzatanie18.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/su18.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/rozp19.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/agnieszkacz/galery.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/agnieszkacz/zakonczenie.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/sala.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/anty.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/walentynki.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/dom.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/niepodleglosc.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/poczet.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/agnieszkacz/den2016.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/agnieszkacz/dysk.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/wybory16.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/rozp.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/sprzatam.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/studentki.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/kasial/dc.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/dzien.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/oli.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/ss.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/sprz.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/oksanao/mor.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/kasial/SU.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/kasial/nowyrok.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/dorotam/wybory.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/jurecky2/public_html/spbrzostowka.pl/jupgrade/images/stories/jurek.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Jak co roku nasza szkoła włączyła się w akcję ekologiczną "Sprzątanie świata".

Uczniowie wszystkich klas, poczynając od najmłodszych przedszkolaków aż do rosłych ósmoklasistów wyruszyli dnia 20 września 2018 roku w teren.

Klasy "0" - III z zapałem porządkowały plac przy szkole. Z ogromnym zaangażowaniem, maluchy wyposażone w rękawice ochronne sprzątały nasze najbliższe otoczenie.

Klasa IV zadbała o teren przy ogrodzeniu szkoły.

Starsi uczniowie z klas V-VIII wyruszyli, przemierzając ulice Brzostówki, aby rozprawić się z każdym najmniejszym elementem zanieczyszczającym nasz codzienny krajobraz.

Okazało się, że udało nam się uzbierać sporą ilość odpadów.

Mamy nadzieję, że od dziś nie będzie potrzeba naszej pomocy, bo nikt już nie będzie zaśmiecał naszego otoczenia.

 

{gallery}dorotam/sprzatanie18{/gallery}

Dnia 14 września w naszej szkole odbyły się jedne z pierwszych dla naszych uczniów demokratyczne wybory, przygotowane przez panią Teresę Lejkowską.

Klasy IV-VIII głosowały na kandydatów do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły.

Chętni skrupulatnie przygotowali swoje prezentacje i śmiało wystąpili z nimi przed całą społecznością szkolną.

Komisja w składzie: pani Teresa Lejkowska, Kinga Czubacka, Jakub Tołubiński, Przemysław Waśkowicz czuwała nad prawidłowym przebiegiem całego procesu.

W wyniku tajnego głosowania wyłoniono następujący skład Samorządu Uczniowskiego w roku 2018/2019:

Kacper Szafran - Przewodniczący SU

Olga Jemielniak - Zastępca Przewodniczącego SU

Amelia Miziołek - Sekretarz

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej pracy na cały rok.

 

{gallery}dorotam/su18{/gallery}


Po dwumiesięcznej przerwie, pełni sił i zapału do pracy spotkaliśmy się dnia 3 września, aby powitać nowy rok szkolny 2018/2019.

Dostojnie ubrani, rozpoczęliśmy uroczystość w kościele parafialnym uczestnicząc we mszy świętej sprawowanej przez proboszcza naszej parafii, księdza Marka Antonowicza. We mszy uczestniczył również poczet sztandarowy naszej szkoły.

Następnie - już w szkole - zebraliśmy się aby wysłuchać powitania, które przygotowała dla nas pani dyrektor Małgorzata Krzewska. Przypomniała nam również o znaczącej rocznicy przypadającej na początek września - wybuchu II wojny światowej. Pani dyrektor wspomniała o Danucie Siedzikównej, pseudonim "Inka" przypominając o odważnej i bohaterskiej postawie, tej bardzo młodej dziewczyny, prezentowanej w czasie walki z okupantem.

Uczniom i rodzicom zostali przedstawieni nauczyciele, którzy w bieżącym roku będą pracować w naszej placówce.

Następnie wszyscy udali się do klas, na spotkanie z wychowawcami.

Rozpoczynamy kolejny rok szkolny, pełni nadziei, sił i entuzjazmu do pracy i nauki.


{gallery}dorotam/rozp19{/gallery}

W nowym roku szkolnym 2016/2017 znów aktywnie spędzamy przerwy :)

{gallery}/agnieszkacz/galery{/gallery}

ABSOLWENCI ROK SZKOLNY 2015/2016

 

1.Ewelina Kisiel

2.Natalia Kłoczek

3.Konrad Maczuba

4.Damian Miziołek

5.Kamil Puchacz

6.Gabriela Sawuła

7.Joanna Styrnik

8.Monika Tołubińska

9.Izabela Wlazły

10. Dariusz Wronowski


Galeria zdjęć z zakończenia roku szkolnego 2015/2016:

{gallery}/agnieszkacz/zakonczenie{/gallery}

Konkurs na najładnieszą i najbardziej zadbaną salę lekcyjną

W dniu 12 czerwca nastąpiło ogłoszenie wyników Konkursu na najładnieszą i najbardziej zadbaną salę lekcyjną zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski.

W kategorii klas I-III zwyciężyła klasa III, w klasach starszych tytuł laureata zdobyła klasa V. Zwycięzkie grupy otrzymały dyplomy i drobne słodkości.

Gratulujemy wygranym jak i wszystkim klasom, które do końca rywalizowały przykładnie dbając o wystrój swoich sal i panujący w nich porządek.


{gallery}dorotam/sala{/gallery}

 

KONKURS ANTYNARKOTYKOWY

Dnia 15 marca zostały wręczone nagrody zwycięzcom konkursu plastycznego o tematyce antynarkotykowej, zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski.

Zwyciężczynie konkursu:

I miejsce - Maja Jemielniak kl. III

II miejsce Karolina Sadura kl. I

III miejsce Wiktoria Stachura kl. III

Pozostałe uczestniczki: Marietta Budzyńska, Dominika Jemielniak, Alicja Miziołek, Oliwia Stachura, Julia Woźniak również otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Gratulujemy !

{gallery}dorotam/anty{/gallery}

 

Walentynki!

Przez kilka ostatnich dni chętni uczniowie wrzucali do specjalnej skrzynki walentynki dla koleżanek i kolegów.

Dzisiaj - w Dzień św. Walentego członkowie Samorządu Uczniowskiego wcielili się w całkiem sympatycznych doręczycieli dostarczając kartki adresatom.

Każda z nich wyowała uśmiech na twarzy i sprawiła radośc obdarowanym.


{gallery}dorotam/walentynki{/gallery}

Poczta Walentynkowa

Image result for walentynki rysunki


Samorząd Uczniowski organizuje Pocztę Walentynkową!

Osoby, które zdecydują się przekazać Walentynkę koleżance lub koledze mogą wrzucić ją do Skrzynki Walentynkowej ustawionej na dolnym korytarzu w dniach 8.02 - 13.02.

Przekażmy przyjaciołom kartkę, a na pewno wywołamy uśmiech na ich twarzach!

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji!

 

 


Pomagamy wychowankom Domu Dziecka

W listopadzie Samorząd Uczniowski przeprowadził zbiórkę artykułów kosmetyczno-higienicznych.

Zebrane produkty dnia 5 grudnia członkowie SU wraz z opiekunem zawieźli do Kijan i przekazali wychowankom tamtejszej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej.

Nasza pomoc została przyjęta z entuzjazmem i wdzięcznością. Na ręcę pani dyrektor przekazane zostały świąteczne życzenia dla wszystkich uczniów i pracowników naszej szkoły.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY WSPOMOGLI AKCJĘ! TO DZIĘKI WAM POMOGLIŚMY!


{gallery}dorotam/dom{/gallery}

Gminne Obchody Święta Niepodległości

W Narodowe Święto Niepodległości przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w gminnych jego obchodach w Sernikach. Pani Dyrektor, poczet sztandarowy wraz z opiekunami. Skład pocztu podstawowy i rezerwowy: chorąży: Bartłomiej Tutaj, Mateusz Małyska, asysta: Aleksandra Dzido, Beata Grzegorczyk, Beata Waśkowicz, Oliwia Mazurek.

Uroczystość ropoczęła się mszą święta w intencji Ojczyzny odprawioną przez proboszcza parafii Serniki księdza Andrzeja Sarnę. Następnie grupa artystyczna pod kierunkiem pana Andrzeja Karczewskiego przedstawiła część artystyczną przypominającą pieśniami i utworami muzycznymi dzieje naszej Ojczyzny. Kolejno w uroczystym przemarszu udaliśmy się na cmentarz aby oddać cześć, złożyć wieńce i kwiaty oraz pomodlić się w intencji przodków, którzy oddali życie za wolność naszego kraju.

 

{gallery}dorotam/niepodleglosc{/gallery}

Szkolenie Pocztów Sztandarowych

Przedstawiciele naszej szkoły: Wiktoria Budzyńska, Oliwia Mazurek i Bartłomiej Tutaj wzięli udział w szkoleniu pocztów sztandarowych zorganizowanym przez Batalion Dowodzenia Wielonarodowej Brygady (cześć polska) w Domu Żołnierza w Lublinie.

Uczniowie przypomnieli sobie podstawowe komendy, przejścia i chwyty. Właściwe postawy i przejścia prezentował wojskowy poczet sztandarowy.

 

{gallery}dorotam/poczet{/gallery}

 

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie z Samorządu Szkolnego na apelu złożyli życzenia wszystkim nauczycielom pracującym w naszej szkole i wręczyli z tej okazji upominki.

{gallery}/agnieszkacz/den2016{/gallery}

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

Dnia 29 września mieliśmy okazję bawić się na dyskotece szkolnej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Chłopaka. Dodatkowo dziewczęta z samorządu, sekcji wspomagającej wraz ze swoimi koleżankami przygotowały krótką część artystyczną, która obfitowała w humorystyczne scenki. Zaśpiewały również dla swoich kolegów kilka piosenek. W trakcie imprezy zostały ogłoszone wyniki plebiscytu na najbardziej sympatycznego chłopca w klasach I-III oraz IV-VI.

Zaszczytne tytuły zdobyli: Szymon Małyska z klasy III i Bartosz Jemielniak z klasy V.

Gratulujemy!

{gallery}/agnieszkacz/dysk{/gallery}

 

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017

Wrzesień

Wybory do SU.

Ustalenie planu pracy Samorządu Uczniowskiego.

Zagospodarowanie tablicy SU.

Rozpoczęcie akcji "Niepytany numerek".

Dzień Chłopaka - Plebiscyt wśród dziewcząt na najsympatyczniejszego chłopca w szkole w dwóch kategoriach: klasy I-III, klasy IV-VI.

Część artystyczna dla chłopców.

Zorganizowanie dyskoteki i oprawy muzycznej.

Październik

Złożenie życzeń i przygotowanie upominków dla pracowników szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Udział pocztu sztandarowego w ślubowaniu klasy I.

Otrzęsiny klasy I.

Porządkowanie zaniedbanych grobów na parafialnym cmentarzu.

Listopad

Udział w gminnych obchodach Święta Niepodległości.

26 listopad - Dzień Pluszowego Misia - zbiórka pluszaków dla DSK w Lublinie.

Dyskoteka andrzejkowa.

 

Grudzień

Konkurs na ozdobę choinkową.

Przygotowanie kartek świątecznych dla pracowników szkoły.

 

Styczeń

Dekoracja sali na zabawę choinkową.

Podsumowanie pracy w pierwszym semestrze.

Luty

Zorganizowanie Poczty Walentynkowej.

Wykonanie plakatów o tematyce antynarkotykowej.

 

Marzec

 

Przekazanie życzeń dziewczynkom z okazji Dnia Kobiet.

Krótka część artystyczna.

 

Kwiecień

Upominki Wielkanocne.

 

Maj

Konkurs plastyczny "Ja i moja Rodzina".

 

Czerwiec

Podsumowanie pracy SU za cały rok szkolny.

 

 

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

12 września w naszej szkole odbyły się wybory uczniów do składu Samorządu Uczniowskiego.

Przeprowadzone zostały pod nadzorem opiekunów SU: Katarzyny Bielak i Doroty Misztal.

Zgłosiło się czworo kandydatów: Beata Grzegorczyk, Bartłomiej Tutaj, Beata Waśkowicz i Oliwia Woźniak.

Każdy z wymienionych uczniów krótko przedstawił swoją kandydaturę oraz postulaty.

W głosowaniu wzięli udział wszyscy obecni uczniowie klas IV-VI tj. 42 osoby.

Wypełnione karty do głosowania przeliczyła komisja w składzie gospodarzy klas IV-VI: Patryk Duda, Olga Jemielniak i Aleksandra Dzido.

Wyłoniono następujący skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2016/2017:

Przewodnicząca szkoły - Beata Waśkowicz


Z-ca przewodniczącej - Bartłomiej Tutaj

Sekretarz - Beata Grzegorczyk

 

Gratulujemy!

 

Sekcja wspomagająca Samorząd Uczniowski:

 • Natalia Bućko
 • Aleksandra Dzido
 • Oliwia Mazurek

 

Oto jak przebiegały wybory:

{gallery}dorotam/wybory16{/gallery}

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

W dniu dzisiejszym uroczyście rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2016/2017.

Spotkaliśmy się o godzinie 9.00 na porannej mszy świętej odprawianej przez księdza proboszcza Marka Antonowicza. W kościele był również obecny poczet sztandarowy.

Następnie przeszliśmy do budynku szkoły, w której to zabrzmiał pierwszy, donośny dzwonek.

Pani Dyrektor powitała wszystkich zebranych. Przedstawiła wychowawców poszczególnych klas oraz wskazała sale, w których odbyły się spotkania z nauczycielami.

Wypoczęci i pełni zapału do pracy zaczynamy kolejny rok!

 

{gallery}dorotam/rozp{/gallery}

W  dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji ,,SPRZĄTANIE ŚWIATA''.

Uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I-VI pod opieką swoich wychowawczyń, zaopatrzeni w worki, grabie, miotły oraz rękawice ruszyli porządkować teren szkoły.

W tym roku sprzątaliśmy okolice szkoły, bo przyjemnie jest żyć w czystym otoczeniu.

Ta wrześniowa akcja porządkowa jest - oprócz podstawowych korzyści - doskonałą okazją do wspólnych rozmów i integracji.Uśmiech

{gallery}oksanao/sprzatam{/gallery}

W ubiegłą środę nasi uczniowie po raz kolejny gościli w Centrum Zasobów Dydaktycznych Języka Angielskiego w Lubartowie.

Uczniowie klasy V i VI wzięli udział we wspaniałej i bardzo ciekawej  lekcji języka angielskiego, którą przeprowadziły Mi Putu Austin Putriani z Indonezji i Chathushki Kumarasinghe z Sri Lanki.

Podczas zajęć uczniowie wirtualnie zwiedzili ojczyznę  Putu i Chathushki,a także brali udział w różnego rodzaju grach i zabawach dydaktycznych, które przygotowały wolontariuszki z organizacji AISEC.

Spotkanie trwało dwie godziny , które minęły w zaskakująco szybkim tempie.

Dzięki zajęciom dzieci miały niepowtarzalną szansę obcowania z językiem angielskim w naturalnej sytuacji podczas prowadzenia żywej dyskusji, której nie zastąpi nawet najlepszy podręcznik.Uśmiech


Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Pana Adama Małeckiego oraz całej ekipy YLC  za miłą współpracę, zaproszenie, życzliwość i serdeczność.Ponadto dziękujemy również pani Ewie Abramek za zawsze okazywaną gościnność i ciepłe słowa.

Więcej informacji na stronie

http://www.ylrc-lubartow.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=256&Itemid=1

{gallery}oksanao/studentki{/gallery}

Informujemy, że w roku szkolnym 2014/2015  konsultacje dla rodziców odbywać się będą w godzinach od 14.00 do 15.00. Zapraszamy rodziców do skorzystania z tej formy kontaktu z nauczycielami.

Terminy konsultacji w roku szkolnym 2014/2015

2014

07 października

04 listopada

02 grudnia

 

2015

13 stycznia

03 marca

14 kwietnia

19 maja

09 czerwca

 


Dyskoteka z okazji DNIA CHŁOPAKA

Dzień 30 września jest Dniem Chłopaka. Z tej to okazji 26 września 2013 r. Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę szkolną. Wspólna zabawa była okazją dla wszystkich uczniów naszej szkoły tych młodszych i starszych, by lepiej się poznać nie tylko w sytuacji szkolnej, ale także rozrywkowej.

Młodzież bawiła się przy dźwiękach muzyki, którą sama wybrała a nad oprawa muzyczną czuwali DJ Damian Macuba uczeń kl. VI z opiekunem SU p. Katarzyną Łabęcką. Zabawa trwała w godz. 15.30-18.30.

Imprezę należy uznać za udaną, o czym świadczą uśmiechy na twarzach uczniów i opinie przez nich wygłoszone.

W trakcie zabawy zostały ogłoszone wyniki  i wręczone nagrody zwycięzcom,ogłoszonego wcześniej konkursu przez SU na "NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO CHŁOPCA" w kategorii klas 0-III i IV-VI. W wyniku przeprowadzonego głosowania przez społeczność uczniowską, tytuł "NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO CHŁOPCA"  oraz nagrody z rąk pani dyrektor Małgorzaty Krzewskiej odebraliuczniowie:

 • z klasy 0 Jakub Macuba
 • z klasy III Maciej Dobosz
 • z klasy V Sebastian Jemielniak

Serdecznie gratulujemy.

W czasie dyskoteki odbył się konkurs na najlepszą parę taneczną w kategorii klas 0-III oraz IV-VI.

Konkurencja była tak zacięta, że wśród uczestników z klasy 0-III  jury nie było wstanie wyłonić zwycięzców i wszyscy zawodnicy otrzymali słodką nagrodę, natomiast wśród klas IV-VI najlepiej zatańczyła para Joanna Styrnik i Mateusz Stadnik. Wszyscy zawodnicy od jury otrzymali nagrody. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejną dyskotekę.

A teraz zapraszamy na fotograficzne wspomnienie tamtych chwil:

{gallery}kasial/dc{/gallery}

Dzień  Języków Obcych 2013

Tradycją naszej szkoły stały się obchody Dnia Języków Obcych.

Tym razem świętowaliśmy ten dzień w czwartek 26 września.

W tym roku uczniowie klasy IV upiekli amerykańskie cupcakes, korzystając z przepisu w języku angielskim. Pozostali uczniowie wzięli udział w wyimaginowanej podróży po świecie, podczas której jako turyści ,,odwiedzali? ciekawe miejsca.

Na koniec dzieci wykonały flagi krajów anglojęczynych. Wszystkie zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem i ogromnym zaangażowaniem uczniów.

Z pewnością był to Dzień pełen wrażeń i emocji, a przede wszystkim wypełniony był świetną formą nauki z elementami zabawy.

{gallery}oksanao/dzien{/gallery}

OLIMPIADA WIEDZY JĘZYKA ANGIELSKIEGO ARCHIMEDES-LINGUA.PLUS

W dniu 25  października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w MIĘDZYNARODOWEJ OLIMPIADZIE WIEDZY Z JĘZYKA  ANGIELSKIEGO ARCHIMEDES-LINGUA.PLUS.

Do rozwiązywania testu przystąpiło 15 uczniów z kl.II-VI.

Najwięcej reprezentantów miała klasa II.

Czekamy z niecierpliwością na wyniki konkursu.Uśmiech

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

{gallery}oksanao/oli{/gallery}

Sprzątanie Świata 2013

Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w akcję  ,,Sprzątanie świata 2013''.

Przedsięwzięcie to jest koordynowane i organizowane przez Fundację Nasza Ziemia i Fundację ?Sprzątanie Świata ? Polska?.

W tym roku ponownie posprzątaliśmy plac szkolny i okolicę z zalegających śmieci.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.


{gallery}oksanao/ss{/gallery}

{gallery}oksanao/sprz{/gallery}

?Morska przygoda?.

W dniu 23  września 2013r. naszą szkołę odwiedził teatr URWIS z Krakowa z przedstawieniem pod tytułem,,Morska przygoda??. Spektakl opowiadał historię Piotrusia, który marzył o niezwykłych przygodach. Chłopiec wszedł w posiadanie mapy skarbów.Następnie przypadkowo dostał się na statek, gdzie został majtkiem i wraz z sympatyczną piratką Falą popłynął na tajemniczą wyspę. Bohater spotkał tam żartobliwą papugę i odnalazł skrzynię ze skarbami.

Nasi uczniowie brali czynny udział w przedstawieniu poprzez wspólne zabawy. Dzieci uczyły się marynarskich okrzyków, tańców i szant. Ich uśmiechnięte buzie są najlepszym dowodem na to, że świetnie się bawiły.

Mamy nadzieję, że teatr jeszcze nas kiedyś odwiedzi.

Zapraszamy do relacji fotograficznej z wydarzenia.

{gallery}oksanao/mor{/gallery}

SKŁAD ZARZĄDU RADY RODZICÓW

Rada Rodziców wybrana w dniu 19 września  2013r. powołała Zarząd Rady Rodziców.

Skład Zarządu w roku szkolnym 2013/2014:

Przewodnicząca- Jadwiga Miziołek

Zastępca  przewodniczącej- Renata Baran

Skarbnik- Elżbieta Duda

Gratulujemy i życzymy samych sukcesów.

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

11 września 2013r. w naszej szkole odbyły się  wybory do  SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO.

Wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami zebrali się w sali gimnastycznej, gdzie po powitaniu całej społeczności uczniowskiej przez panią dyrektor Małgorzatę Krzewską, pani Katarzyna Łabęcka jako nowy opiekun Samorządu Uczniowskiego poprosiła kandydujących uczniów z klas IV-VI, aby zaprezentowali swoje programy wyborcze.

Do wyborów przystąpiło 5 kandydatów z klas IV-VI.

Byli to uczniowie:  Izabela Wlazły kl. IV, Amelia Szafran kl. V, Katarzyna Grzegorczyk kl. V, Miłosz Maczuba kl. VI, Zuzanna Dobrzyńska kl. VI.

Po krótkiej przerwie uczniowie klas I-VI rozpoczęli głosowanie.

W skład komisji wyborczej weszli gospodarze z klas IV ? VI: Ewelina Kisiel kl. IV, Anita Wach kl. V, Mateusz Kaczor kl. VI

Wyniki głosowania:

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego- ZUZANNA DOBRZYŃSKA- 20 głosów

Zastępca- MIŁOSZ MACZUBA - 16 głosów

Skarbnik-  AMELIA SZAFRAN - 15 głosów

Opiekunkami Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2013/2014 jest p. Katarzyna Łabęcka i p. Anna Kusyk.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy samorządowej w roku szkolnym 2013/2014.

{gallery}/kasial/SU{/gallery}

W roku szkolnym 2013/2014 nasza szkoła w dalszym ciągu bierze udział w akcji charytatywnej dla HospicjumMałego Księcia w Lublinie, dlategoteż Samorząd Uczniowski zachęca do zbierania nakrętek.

 

Nim się spostrzegłeś ? rok upłynął.
I nowa bije już godzina,
Nowy rok szkolny się zaczyna,
Już czeka szkoła i koledzy,
I w książkach ? zasób nowej wiedzy.

Jan Brzechwa

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

W dniu dzisiejszym  uczniowie SP im.Jana Pawła II  w  Brzostówce rozpoczęli kolejny rok szkolny. Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem ks.Marka Antonowicz.

W Eucharystii wzięli udział rodzice, uczniowie, nauczyciele oraz Poczet Sztandarowy w składzie:Katarzyna Klasura, Jakub Szalast, Katarzyna Grzegorczyk, Amelia Szafran,Mateusz Kaczor i Jowita Trąbka.

Opiekę nad Pocztem Sztandarowym sprawowały panie:Katarzyna Łabęcka i Oksana Onyszko.

Po Mszy Św. wszyscy zebrani wzięli udział w uroczystym apelu.

Ceremoniał rozpoczęcia roku szkolnego poprowadziła Jowita Trąbka. Po komendzie ,,Baczność'' został wprowadzony sztandar szkoły, a następnie odśpiewany hymn państwowy.

W kolejnej części spotkania głos zabrała Dyrektor Szkoły ?Małgorzata Krzewska, która powitała wszystkich serdecznie. Pani Dyrektor przedstawiła wychowawców i nauczycieli, poinformowała zebranych o przeprowadzonych remontach. Życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Apel przebiegł w miłej atmosferze i nawet perspektywa 10 miesięcy nauki i ciężkiej pracy nie popsuła humorów.

Życzymy, aby nowy rok szkolny 2013/2014 był pełen sukcesów zarówno w zdobywaniu wiedzy, jak i w życiu osobistym.

Zapraszamy do galerii zdjęć wykonanych przez panią Katarzynę Łabęcką.

{gallery}kasial/nowyrok{/gallery}

Drodzy Rodzice

Zapraszamy na konsultacje z nauczycielami w niżej podane dni:

 • 3 październik  2013
 • 7 listopad 2013
 • 5 grudzień 2013
 • 9  styczeń 2014
 • 6 luty 2014
 • 6 marzec 2014
 • 3 kwiecień  2014
 • 8 maj 2014
 • 5 czerwiec 2014

Czas trwania konsultacji: 14.00 - 15.00.

Życzenia dla chłopców!


Już wkrótce Dzień Chłopca.Całus

W imieniu wszystkich dziewcząt

Samorząd Uczniowski składa

najserdeczniejsze życzenia naszym

kochanym mężczyznom i tym małym i tym

dużym.

Życzymy szczęścia, zdrowia, miłości

i radości.

Pogody ducha, jak najwięcej sukcesów

w życiu oraz spełnienia wszystkich

marzeń.

Zapraszamy na konsultacje z nauczycielami w niżej podane dni:

 • 4 październik 2012
 • 8 listopad 2012
 • 6 grudzień 2012
 • 10 styczeń 2013
 • 7 luty 2013
 • 7 marzec 2013
 • 10 kwiecień  2013
 • 8 maj 2013
 • 6 czerwiec 2013.

Czas trwania konsultacji: 14.00 - 15.00.

 

 

Dodatkowo niżej wymienieni nauczyciele prowadzą konsultacje w niżej podanych terminach:

- p. Izabela Łukasiewicz - piątek 10.35 - 11.40; środa 12.45 - 13.30

- p. Oksana Onyszko - poniedziałek 11.00 - 11.30; piątek 9.50 - 10.35

- p. Katarzyna Łabęcka - wtorek 9.00 - 9.40; piątek 13.30 -14.00

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

14 września w naszej szkole odbyły się  wybory członków i opiekunów SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami zebrali się w sali gimnastycznej. Pani Izabela Łukasiewicz krótko przedstawiła nauczycieli kandydujących na opiekunów Samorządu Uczniowskiego.           Następnie kandydujący uczniowie zaprezentowali swoje programy wyborcze.

Po krótkiej przerwie uczniowie klas I-VI rozpoczęli głosowanie.

W skład komisji wyborczej weszli gospodarze z klas II - VI.

Przewodnicząca: Julita Jemielniak kl.VI, członkowie: Daniel Rogalski kl.V, Paulina Jankowska kl.IV, Ewelina Kisiel kl.III ,Natalia Szalast kl.II.

Do wyborów przystąpiło 5 kandydatów z klas V-VI. Byli to uczniowie: Katarzyna Klasura kl.V,  Miłosz Maczuba kl.V, Klaudia Jankowska kl.VI, Aleksandra Lato kl.VI, Natalia Kańkowska  kl.VI.

Wyniki głosowania:

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego-KATARZYNA KLASURA- 16 głosów

Zastępca- KLAUDIA JANKOWSKA - 11 głosów

Skarbnik-  ALEKSANDRA LATO - 10 głosów

Opiekunkami Samorządu zostały panie:

Dorota Misztal - 27 głosów

Oksana Onyszko - 24 głosy

Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy samorządowej w roku szkolnym 2012/2013.

{gallery}/dorotam/wybory{/gallery}

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

 

Początek września to czas, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo. Powrót do szkolnej rzeczywistości, codziennej rutyny, zadań i obowiązków. Rozpoczyna się nowy rok szkolny.

Zgodnie z tradycją uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013  poprzedziła Msza Święta w intencji rozpoczynających naukę i pracę - uczniów i nauczycieli.

Następnie wszyscy udali się do szkoły. Apel rozpoczął się od wprowadzenie sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego.

Pani Dyrektor bardzo serdecznie powitała przybyłych uczniów, nauczycieli i rodziców oraz przedstawiła wychowawców klas.

Po części oficjalnej uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.

 

W dniu dzisiejszym odbyło się szkolenie z edycji i tworzenia szkolnej strony internetowej. W szkoleniu wzięło udział 12 nauczycieli.

Oto kilka zdjęć ze szkolenia.

 

{gallery}jurek{/gallery}

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzostówce

Brzostówka 88
lubelskie
21-107 Serniki

Email: brzostowka.szkola(at)wp.pl
Telefon: 81 851 06 34

http://www.spbrzostowka.pl